Služby

Naší prioritou je spokojený zákazník. Skladba nabízeného sortimentu byla postupně rozšiřována a v současné době představuje ucelenou nabídku stavebnin pro celou stavbu. Našimi zákazníky se postupně staly velké stavební společnosti, ale i živnostníci a drobní stavebníci. Mezi nabízené služby nyní patří i doprava stavebního materiálu na místo určení, kalkulace spotřeby a cen stavebních materiálů, materiálové poradenství, veškeré odborné, řemeslné i pomocné práce. Specializujeme se i na veškré izolační materiály , sádrokartony, stavební chemii, vodu ,plyn, topení, klempířské materiály a mnoho dalšího. 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
 

Nabízíme

Náš obchod se stavebninami se zabývá prodejem stavebního materiálu za velmi příznivé ceny. Díky dlouhodobým zkušenostem a znalostem trhu funguje naše společnost s minimem výdajů za reklamu a proto Vám můžeme nabídnout levnější stavebniny než kdekoliv jinde. Neváhejte a obraťte se na nás.

Proč nakupovat u nás

Chceme Vám nabízet vždy jen ty nejkvalitnější služby. Toho dosahujeme tak, že zákazníkům nabízíme komplexní řešení jejich stavebních potřeb. Pomáháme jim stavět. Naše společnost chce svých cílů dosahovat vždy v souladu se zájmy celé společnosti a s maximálním ohledem na její obyvatele a životní prostředí a také s ohledem na vlastní zaměstnance.

 

 

Možnost pronájmu klempířské dílny, ohýbačka plechů 4m.

Dřevoprodej - palubky, hranoly, prkna, střešní latě.

Široký sortiment nářadí a nástrojů pro stavbu a zahradu.

Možnost půjčení nářadí a strojů.

Rozvoz stavebního materiálu.

Přijímáme platební karty.